Piknik Patriotyczny

2018-10-31 21:05

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia na stronie https://logistyk-zsl.wroclaw.pl/fotorep/wydarzenia/piknik_patriotycznypaz2018.php galerii zdjęć z Pikniku Patriotycznego, zorganizowanego z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbył się w naszej szkole 13 października 2018 r.Za uświetnienie wydarzenia składamy podziękowania Grupie Contra i Grupie Infidel, którezaprezentowały różne rodzaje bronioraz pojazdy bojowe; Grupie z Centrum Techniki Strzeleckiej Tebbex i Lidze Obrony Kraju za przygotowanie dla nas multimedialnego symulatora do strzelania laserowego.Swoją wdzięczność kierujemy także w stronę spadochroniarzy ze Skydive Wrocław, za przygotowanie stanowiska tematycznego, a także Księgarni Aga z Wrocławia.Słowa uznania kierujemy pod adresem zespołów artystycznych: chóru osiedlowegoHubianie,grupy instrumentalnej z Zespołu Szkół Nr 20, a także Klubu Poszukiwaczy Tajemnic Przeszłości z Kobierzyc, który prowadziłwarsztaty taneczne. W czasie pikniku udostępniono do obejrzenia wystawę pamiątek z lat 1918 – 1945, przygotowaną we współpracy z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich. Odbył się także Bieg Niepodległości, po którym każdy uczestnikotrzymał pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na tę okazję.Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Logistycznych, a zwłaszcza klasie 2 TLi, która w tym szczególnym dniu złożyła swoje ślubowanie oraz przygotowała pokaz musztry i pokaz sztuk walki. Nasi uczniowie przygotowali także stanowisko pierwszej pomocy przedmedycznej, stanowisko kuchni polowej oraz punkt aktywności plastycznych dla najmłodszych.Warto podkreślić zaangażowanie dwóch grup projektowych realizujących działania w ramach mikrograntów młodzieżowych. Za wsparciedziękujemy Radzie Rodziców Zespołu Szkół Logistycznych oraz Radzie Osiedla Huby. Bez ich pomocy wiele zamierzeń nie doszłoby do skutku.