"Szkolenia w ramach TUS-u"

2016-04-19 21:59

W dniu 7.04.2016 w ramach zajęć Trening Umiejętności Społecznych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach dotyczących zarządzania projektem. Organizatorem spotkania był Credit Suisse. Pracownicy banku przeprowadzili z młodzieżą kreatywne zajęcia projektowe, które miały na celu rozwinąć umiejętność pracy w zespole i planowania działań projektowych.

W dniu 1 i 2 marca młodzież naszej szkoły w ramach projektu "Mój pierwszy biznes przed 20-tką" miała możliwość uczestniczyć w "Giełdzie bankowej" zorganizowanej przez PKO BP. Pracownicy banku zapoznali uczniów z najnowszymi produktami bankowości elektronicznej, zasadami kredytowania własnego biznesu, ścieżką kariery i możliwością odbycia stażu lub praktyk w banku PKO BP. Uczniowie byli żywo zainteresowani poruszaną tematyka, zadawali pytania i dyskutowali. Spotkanie zakończył konkurs z nagrodami. Wszystkim Uczniom, którzy zdobyli nagrody gratulujemy a Organizatorom projektu i Pracownikom banku dziękujemy za możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu bankowości.

A.S.